Consultation
+380 97 777 0225
+380 97 777 0335
+380 44 581 5650
Онкологічні захворювання
Актуальність
Захворюваність на рак невпинно зростає у всьому світі. Незважаючи на динамічний розвиток новітніх підходів до стратегії лікування онкологічних захворювань, проблема рецидивів та метастазів залишається актуальною – адже питома вага пацієнтів, у яких діагностують рецидиви впродовж 10 років після операції та хіміотерапії може сягати 65%.¹ Віддалені метастази у різні органи виникають у 30% хворих і вирішальну роль в цьому патологічному процесі відіграють циркулюючі імунні клітини.² Навіть через багато років після видалення пухлини у крові пацієнтів визначаються атипові клітини з генетичними характеристиками первинної пухлини.³
Чому виникає рак
Живий організм – це сотні мільярдів клітин. Клітини народжуються, розвиваються, розмножуються. Не дивно, що в такій множині біологічних реакцій можливий неконтрольований збій. Визначити появу небезпечних змін в клітині, що можуть призвести до появи раку – завдання імунної системи.
Появі злоякісних змін в нормальних клітинах можуть сприяти різні фактори: хронічне запалення, дія токсичних речовин, цукровий діабет, іонізуюче випромінювання і навіть стрес. Якщо злоякісну клітину не знищать імунні клітини лімфоцити – це невідворотний розвиток пухлини.
Що таке небезпечна клітина? Це клітина, яка інфікована вірусом, зазнала пошкоджень токсичними речовинами, у якої порушений власний генотип. Така клітина може проявляти ознаки мутації. Тобто по суті це біологічна зброя, спрямована проти власного організму, тому що вона може стати злоякісною.
Найбільш складне завдання для імунітету – визначення прихованої загрози. Адже відомо, що на ранніх стадіях серйозних захворювань небезпечні клітини нічим не відрізняються від нормальних. За будовою та біохімічною активністю атипові клітини є майже ідентичними до оточуючих здорових клітин. Тому застосування імунокорекції збільшує вірогідність визначення прихованої загрози і є життєво важливим.
Як працює АРЕКУР®
В останні роки при онкологічних захворюваннях все більше використовують препарати, які містять імунні пептиди. Зрештою, вже достовірно відомо, що імунні білки відіграють ключову роль у реалізації імунних реакцій. У клінічну практику впроваджено інноваційний імунний препарат Арекур® - від англ anti-reccurence («проти рецидиву»). Імунні протеїни в складі препарату мають підтверджені протипухлинні властивості.⁴
Арекур® посилює роботу протипухлинного імунітету і активовані ним захисники-лімфоцити знищують небезпечні клітини⁴, а старанні макрофаги – утилізують токсичні рештки.⁵
Арекур® доповнює протипухлинні ефекти протокольної хіміотерапії⁶, посилює роботу імунітету і як препарат супроводу допомагає організму впоратися з інтоксикацією, що виникає внаслідок загибелі пухлинних клітин. Це значно полегшує загальний стан пацієнтів та відчутно покращує їх якість життя.⁷
Джерела:
1. Mahvi DA, Liu R, Grinstaff MW, Colson YL, Raut CP. Local Cancer Recurrence: The Realities, Challenges, and Opportunities for New Therapies. CA Cancer J Clin. 2018 Nov;68(6):488-505. doi: 10.3322/caac.21498. Epub 2018 Oct 17. PMID: 30328620; PMCID: PMC6239861.
2. Lafourcade A, His M, Baglietto L, Boutron-Ruault MC, Dossus L, Rondeau V. Factors associated with breast cancer recurrences or mortality and dynamic prediction of death using history of cancer recurrences: the French E3N cohort. BMC Cancer. 2018 Feb 9;18(1):171. doi: 10.1186/s12885-018-4076-4. PMID: 29426294; PMCID: PMC5807734.
3. Marzagalli M, Fontana F, Raimondi M, Limonta P. Cancer Stem Cells-Key Players in Tumor Relapse. Cancers (Basel). 2021 Jan 20;13(3):376. doi: 10.3390/cancers13030376. PMID: 33498502; PMCID: PMC7864187.
4. Kurchenko A et al., Anti-recurrent Immunocorrection in Gynecology Andrology and Proctology. Int J of Immunology. 2020. Vol. 8 (1): 1-8.
5. Zakharenko N et al. Prospects for the Treatment of Endometriosis: The Effect of Immune Peptides on the Reactivation of Immune Surveillance over Ectopic Endometrial Cells. Journal of Gynecology and Obstetrics. Vol. 8, No. 5, 2020, 148-153
6. Litvinenko O. et al. Breast Cancer Relapse Prevention: Role of Anti-Relapsing Immunocorrection. Cancer Sci Res. 2019; 2(2); 1-6.
7. Stoliarova O et al. Study of the Exogenous Peptide Effect on the TGF-β1 Expression-A Risk Factor for the Hepatocellular Carcinoma Recurrence. American Journal of Biomedical and Life Sciences. 2019. 7 (4 ): 73-78.
Поради фахівця
Бугайцов Сергій Георгійович, онколог, хірург, д.мед.н, професор головний мамолог клініки ReproLife Загальновідомо, що навіть після видалення пухлини та ад’ювантної хіміотерапії сучасними протипухлинними засобами залишається ризик рецидиву захворювання. Одна з основних причин рецидивів і метастазів – циркулюючі пухлинні клітини. Тому життєво важливою для пацієнтки є підтримка протипухлинного імунітету. Імунні пептиди у складі імунокоректора Арекур діють потужно і безпечно, підтримуючи організм жінки і не виснажуючи резерви імунітету. |
|
Фото |
Процик Володимир Семенович, онколог, д.мед.н. професор, зав. відділом пухлин голови та шиї Національного інституту раку МОЗ України, м.Київ За часи пандемії Covid-19 набули актуальності питання профілактики пост-ковідного синдрому, зокрема вторинного імунодефіциту та пост-запального легеневого пневмосклерозу. Безсумнівно, критичне значення також має вторинна імуносупресія у онкологічних хворих, насамперед через ризик виникнення рецидивів та метастазів. Аналіз клінічних даних свідчить про те, що застосування протирецидивної імунокорекції забезпечує захист від можливих ускладнень. Здатність препарату Арекур відновлювати показники імунного гомеостазу створює умови для сприяння протидії можливим ускладненням коронавірусної хвороби у онкологічних хворих. |
Литвиненко Олександр Олександрович, онколог, хірург, д.мед.н., професор зав. відділом радіоіндукованих онкологічних захворювань ННЦРМ АМН України Важливо розуміти, що такі захворювання як алкогольна хвороба печінки, стеатогепатит, цироз та рак печінки – це на мікрорівні дуже схожі один на одного патологічні процеси. Адже у прогресі хронічних хвороб печінки вирішальну роль відіграє один і той же фактор – білок TGF-β1, надмірна активність якого свідчить про прогресування захворювання. Біологічно активний імунокоректор Арекур нормалізує імунний гомеостаз печінки і сприяє зменшенню активності TGF-β1. Для ефективного зменшення запалення та запобігання прогресу хронічного захворювання печінки пацієнтам необхідно приймати Арекур у формі капсул впродовж 2 місяців. |
Відгуки пацієнтів
Ірина, м. Шепетівка
Три роки тому у мене видалили маленьку пухлину молочної залози. Аналіз показав що злоякісна. Довелося приймати постійно препарати та гормони. Нещодавно прочитала на форумі що рак грудей часто рецидивує. Я дуже перелякалася і спочатку пішла до свого мамолога. Слава богу всі аналізи були нормальними. А коли була у гінеколога – то вона порадила мені 2 рази на рік приймати Арекур, це як профілактика. Я вже 2 курси пройшла, після препарату відчуваю нібито приплив сил. Думаю, що так реагує імунітет. Тому впевнена, що все буде добре.
Вероника, 44 года, г. Кременчук
После того как в прошлом году перенесла корону, долго не могла восстановиться. Ходила к неврологу, была хроническая усталость. Только-только пришла в чувство, как гинеколог «обрадовал» новостью – новообразование матки. Нужно было все удалять и срочно.
Операция прошла нормально, спасибо хирургам. Но после операции – сил не было вообще. Посоветовали для восстановления ампулы и свечи Арикур. И на 4 – 5 день уже стало заметно лучше. Буквальна поставило на ноги. А курс был 10 дней.
Так что не дай бог кому придется столкнуться с такой проблемой – могу уверенно сказать что препарат работает. Но он дефицитный и есть только в некоторых аптеках и не во всех городах.
Александр Павлович. г. Кривой Рог.
В прошлом году оперировали. Удалили кусок печени с опухолью. Проходил химиотерапию. Прогноз при такой болезни неутешительный – может быть обострение даже в первый год. Но надеяться надо всегда на лучшее. Прочитал про препарат Арекур, что он работает при печеночных проблемах и что применялся при карциноме печени. Начал принимать и прошел 2 курса. Препарат на 6-7 день как будто дает бодрость, энергию. Сейчас уже лучше анализы и химиотерапевт сказала, что пока надо наблюдать. Возможно, не понадобится уже химия.
Іванна, м. Умань
Нещодавно почалися проблеми з травленням. То біль, то часті позиви. Спочатку нібито як приступами і знов нормально. Ну пішла до нашого гастроентеролога. Сказав «виразковий коліт» - дав направлення ще на Київ, у гастроентерологічний центр. А там – як грім серед ясного неба. Заключення: рак ободової кишки. Я одразу погодилася на операцію, тільки треба було спочатку пройти курс хімії.
Але то пекло була та хімія - рвота, головний біль, вночі могла не спати. Ну нарешті прооперували. А після операції знов треба хімія. Як її перенести? Навіть чоловік вмовляв, а я не могла дати згоду. Тоді порадили Арекур, що він легше дає перенести лікування і імунітет не вбивається. Приймала капсули і свічки ректально. На цьому препараті хімія пройшла значно легше і з’явилися сили. На 20 день взагалі себе добре почуваю. Тепер якщо хімія – то з Арекуром можна жити.