Хірургія/гастроентерологія

Під час проведення хірургічних втручань у переважної більшості пацієнтів знижується функціональна здатність імунної системи. Це обумовлено не тільки травмуючим впливом на організм та прогнозованою крововтратою, але й дією імуносупресивних препаратів: антибіотиків, анестетиків, протизапальних засобів.
Для післяопераційного супроводу пацієнтів з ризиком виникнення імуносупресії (пригнічення імунітету), запобіганню ризику виникнення післяопераційних ускладнень та гармонізації процесів відновлення впроваджений в клінічну практику лікарський засіб Арекур®.
Показання:
– стани після хірургічного лікування різноманітних захворювань,
– загальна профілактика хірургічних інфекцій та післяопераційна реабілітація:
– операції на ЛОР-органах,
– щелепно-лицьова хірургія,
– нейрохірургія,
– операції на стравоході, шлунку, кишечнику, печінці, жовчному міхурі,
– операції на органах малого таза,
– ортопедичні операції.

Лікарський засіб Арекур® застосовується в складі комплексної терапії в гастроентерології. Арекур® рекомендований при хронічних інфекційно-запальних, проліферативних та дегенеративних захворюваннях органів черевної порожнини, що спроводжуються пригніченням імунітету.
Регуляторні пептиди RJP-1 та defensin-1, які входять до складу препарату Арекур®, мають унікальні біологічні характеристики. Defensin-1 володіє еволюційно обумовленими антибактеріальними властивостями та знищує патогенні мікроорганізми, зберігаючи при цьому корисну сапрофітну мікрофлору кишечника. RJP-1 (royal jelly protein-1) –  це надпотужний регенеруючий білок, який прискорює загоєння ерозій та виразок слизової оболонки, а також запобігає рецидивам.
Показання:
 – хронічний ерозивний гастрит,
– виразка шлунку,
– хронічний коліт,
– поліпоз,
– хвороба Крона,
– неспецифічний виразковий коліт,
– синдром подразненої кишки,
– хронічні гепатити,
– післяопераційні стани після хірургічного лікування хвороб черевної порожнини.

Протоколи застосування
Клінічний досвід  
Сумісність з антибіотиками