Про препарат

ОЛЕКСІЙ ТАЦЬКИЙ

Кандидат медичних наук, хірург, онколог

Про препарат

ВАСИЛЬ БЕНЮК

Доктор медичних наук, професор. Завідувач кафедри акушерства і гінекології №3 НМУ імені О.О.Богомольця

Про препарат

СЕРГІЙ МЕЛЬНИКОВ

Акушер-гінеколог, доктор медичних наук

Про препарат

ЮРІЙ ЗАСЄДА

Доктор медичних наук, професор. Керівник клініки "Чоловіче здоров’я", м. Київ.

Про препарат

ОЛЕКСАНДР ЛИТВИНЕНКО

Доктор медичних наук, професор. Керівник відділу радіоіндукованих онкологічних захворювать ННЦРМ АМН України.

Про препарат

ВОЛОДИМИР КОНОВАЛЕНКО

Хірург-онколог, доктор медичних наук, професор

Запитання та відповіді

У чому полягає механізм дії препарату Арекур®?
У склад препарату Арекур входять регуляторні пептиди та аргінін. Пептиди RJP-1 та defensin-1 підвищують ефективність роботи Т-лімфоцитів у виявленні та знищенні пухлинних клітин, бактерій та вірусів. Аргінін виявляє антигіпоксичну, цитопротекторну, протипухлинну, антиоксидантну, дезінтоксикаційну активність.

Як діє Арекур® при дисплазії шийки матки?
Арекур® сприяє зменшенню активності вірусу папіломи людини (ВПЛ), його елімінації, що знижує частоту рецидивів. Арекур® забезпечує підвищення концентрації секреторного імуноглобуліну А (sIgA) в епітеліальних клітинах шийки матки, а також нормалізує показники експресії лімфоцитів CD3 та СD4, стимулює синтез інтерлейкінів.

Чому Арекур® рекомендують для лікування ендометріозу?
Ендометріоз – дуже складне захворювання, яке має гормональну природу. Розташовані в нетипових місцях клітини ендометрію нерідко стають причинами виснажливих кровотеч, хронічного болю та важкої депресії у пацієнток. Нормалізація менструального циклу після довготривалого прийому гормонів та навіть хірургічне втручання не виключають появи нових ендометріоїдних вогнищ. Арекур® залучає макрофаги, які руйнують вогнища та видаляють їх рештки.

Як діє Арекур® при захворюваннях передміхурової залози?
В урологічній практиці  Арекур зумовлює більш виражену позитивну динаміку зростання імунорегуляторного індексу, а також відносно більше зростання кількості активованих Т-лімфоцитів. Це призводить до значущих кращих результатів комплексного лікування хронічного простатиту.

Яка ефективність препарату Арекур® у попередженні рецидивів раку?
Клінічний досвід свідчить, що включення препарату екзогенних пептидів у схему менеджменту пацієнток, хворих на рак молочної залози, знижує ризик рецидивів та метастазів на 72%.

Чи сумісне призначення препарату Арекур® з антибіотиками та протипухлинною хіміотерапією?
Так. Арекур® не тільки підсилює роботу імунітету, але і допомагає організму впоратися з інтоксикацією, яка виникає внаслідок загибелі бактерій, вірусів, інфікованих та пухлинних клітин.