Про імунітет

Живий суперкомп’ютер

    Імунна система – надскладна динамічна структура в організмі людини, яка регулює сама себе та відповідає за протидію небезпеці. Імунітет кожного дня зустрічає виклики оточуючого світу. Вирішальну роль в роботі імунної системи відіграють імунні клітини – лімфоцити та макрофаги. 
    Ці мікроскопічні захисники щосекунди визначають небезпеку і знищують сотні вірусів, бактерій, або власних небезпечних клітин. Імунітет називають «живим суперкомп’ютером», адже кількість операцій в секунду, яку він виконує сягає мільйонів. Мільйони імунних клітин визначають та знищують мільйони загроз.

 

Прихована загроза

     Що таке небезпечна клітина? Це клітина, яка інфікована вірусом, зазнала пошкоджень токсичними речовинами, у якої порушений власний генотип. Така клітина може проявляти ознаки мутації. Тобто по суті це біологічна зброя, спрямована проти власного організму, тому що вона може стати злоякісною.  Якщо злоякісну клітину не знищать лімфоцити – це невідворотний розвиток пухлини.
     Найбільш складне завдання для імунітету – визначення прихованої загрози. Адже відомо, що на ранніх стадіях серйозних захворювань небезпечні клітини нічим не відрізняються від нормальних. За будовою та біохімічною активністю атипові клітини є майже ідентичними до оточуючих здорових клітин. Тому застосування імунокорекції та збільшення вірогідності визначення прихованої загрози є життєво важливим.

 

Дієва підтримка імунітету

       Сьогодні за допомогою використання інноваційних методик імунокорекції вдається досягати визначних результатів в гінекології, урології, інфектології, гастроентерології,  неврології, ендокринології, онкології, хірургії, проктології. Стратегія імунокорекції – це підвищення ефективності роботи імунних клітин без системного виснаження імунітету, із застосуванням дієвих та безпечних природних речовин, які здатні налаштувати наявні лімфоцити та макрофаги на знищення небезпеки. 
        Навіть за умов виникнення серйозної хвороби та проходження виснажливої токсичної терапії, головну роль у боротьбі з пухлиною або інфекцією відіграє імунітет пацієнта.  Особливості перебігу пухлинних та інфекційних захворювань такі, що навіть після одужання завжди залишається ризик рецидиву. Для потужної протидії загостренням хронічних хвороб існує ефективна та безпечна імунокорекція, яка працює, відновлює, допомагає.