Інфектологія

Люди живуть у інфекційному світі. Бактерії та віруси супроводжують нас від народження и протягом всього життя, а іноді спричиняють небезпечні захворювання. І добре, коли у певної хвороби є певні відчутні симптоми, як наприклад у ГРВІ або кишкової інфекції. Нерідко інфекційне захворювання протікає приховано, не має чіткої симптоматики і може бути виявлене випадково, як наприклад вірусний гепатит.
Захворюваність на гепатити різної етіології зростає по всьому світу. Вірусними гепатитами інфіковано в середньому 5% населення. В Україні в 2015 році зареєстровано 46000 пацієнтів з гепатитом С і більше 20000 пацієнтів з гепатитом В, але реальна картина рівня інфікованості мінімум на порядок вище.
В умовах хронічного імунодефіциту, який виникає внаслідок вірусного ураження печінки, імунним клітинам необхідна підтримка. Регуляторний пептид defensin-1, який входить до складу препарату Арекур, здатний підвищувати продуктивність антиінфекційного імунітету, а також має доведену противірусну активність.