Енергія імунітету потужно протидіє ковіду

Інгалація з препаратом Арекур
У 2020-му році людство зіткнулося із страшним недугом - пандемією COVID 19. Згодом стало відомо, що хвороба вражає не тільки людей похилого віку та людей із хронічними захворюваннями, а також людей зі зниженим імунітетом. Розповсюдженими наслідками COVID є:  пневмосклероз на тлі запалення, хронічний кашель, приступи задухи і згодом - дихальна недостатність. Усі ці наслідки можуть залишитися з людиною на все життя, а у найгірших випадках - саме життя стає перед неминучою загрозою.
 
Зростає ризик раку легенів, особливо у пацієнтів, у яких коронавірусна інфекція стає причиною загострень хронічного обструктивного захворювання легенів (ХОЗЛ).
 
Щоб здолати жахливі наслідки Ковіду необхідна дієва підтримка імунітету дихальних шляхів. Імунокоректор Арекур у формі інгаляцій надає дихальній системі імунну енергію - і тоді на місці запалення не виникає пневмосклерозу, активовані імунні клітини очищають бронхи від рештків інфекції. Кашель вщухає і дихання стає вільним. Захист дихальних шляхів важливий для профілактики раку.
 
Завдяки своїм властивостям, сформованим еволюцією за мільйони років, імунні пептиди здатні зменшувати запалення. І навпаки, коли потрібне підвищення імунітету, пептиди активують необхідну кількість імунних клітин для ефективної протидії небезпеці.[1] Механізм активації імунних клітин досить простий: при накопиченні імунні пептиди прикріплюються до клітинних мембран на слизовій оболонці, і таким чином, провокують їх перевірку власними Т-лімфоцитами пацієнта.[2]  Так підвищується ймовірність виявлення пошкоджених клітин і реалізується  імунопрофілактика раку бронхів. На сьогоднішній день накопичуються клінічні дані, які свідчать про те, що застосування протирецидивного імунокоректора Арекур у формі інгаляцій захищає дихальні шляхи пацієнтів від інфекції і таким чином запобігає можливим частим рецидивам ХОЗЛ.[3]
 
Застосування інгаляцій Арекур найбільш ефективне за профілактичною схемою, перед сезоном ГРВІ - 1 інгаляція на добу, курс 10 інгаляцій, профілактичні курси рекомендуються хворим на ХОЗЛ не рідше 2 разів на рік. Якщо загострення все-таки настало, інгаляції призначають у період відновлення після зниження температури.  Не тільки в реабілітаційний період після загострення ХОЗЛ, але і в цілому для профілактики сезонних вірусних інфекцій та для сприяння клітинному імунітету в ефективній протидії збудникам, рекомендується приймати Арекур капсули: по 1 капсулі 2 рази на день по 1 місяця в холодну пору року. Арекур повністю сумісний з антибактеріальними препаратами та протизапальною терапією. 
 
Імунна енергія, яка надана слизовим оболонкам дихальних шляхів імунними пептидами, створює умови для ефективній протидії можливим загрозам, особливо у періоди сезонних застуд та загалом у епоху пандемії Covid-19.  
 
 
 
Джерела:
1.Stoliarova O et al.  Study of the Exogenous Peptide Effect on the TGF-β1 Expression-A Risk Factor for the Hepatocellular Carcinoma Recurrence. American Journal of Biomedical and Life Sciences. 2019 – 7(4): 73 – 78.
2.Kurchenko A. et al. Anti-recurrent Immunocorrection in Gynecology Andrology and Proctology. International Journal of Immunology. 2020 – 8(1): 1 – 8.
3.Panashchuk I, Tatskyi O et al. COPD: Perspectives of Immune Peptide Therapy and Lung Cancer Prevention, American Journal of Internal Medicine. 2021 -  9 (6): 248-252.