Cтатті

Небезпечна хвороба ендометріоз. Чому важливо лікувати?

Ендометріоз.Лікування.Арекур

Ендометріоз - це поширене жіноче захворювання, яке приносить значний інтимний дискомфорт, часто нестерпний біль, а головне - є фактором розвитку безпліддя та навіть раку. У структурі гінекологічної захворюваності ендометріоз міцно утримує третє місце після запальних захворювань і міоми матки, приводячи до значних порушень репродуктивної функції, стійкого больового синдрому, безпліддя, порушення функції суміжних органів та інвалідизації у важких випадках. Ендометріоз являє собою хронічний, запальний гінекологічний стан, залишається значно поширеним захворюванням та виявляється найчастіше у фертильних жінок і у 25-40% жінок, які страждають на безпліддя [1,2]. Вкрай важливо також і те, що сучасні дослідження свідчать про підвищений ризик раку серед пацієнток з ендометріозом. Такі жінки мають достовірно вищий ризик захворіти раком яєчників, раком шийки матки, раком молочної залози та раком щитоподібної залози [1-3].

Відновлення після інсульту: роль підтримки імунітету

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), щорічно 15 мільйонів людей у всьому світі переносять інсульт. З них 5 мільйонів помирають, а ще 5 мільйонів залишаються назавжди інвалідами, що лягає тягарем на родину та громаду [1]. Інсульт несе високий ризик смерті і називається так через те, як він вражає людей.Ті, хто вижив, можуть відчувати втрату зору та/або мови, параліч і сплутаність свідомості. Ризик подальших епізодів значно підвищується для людей, які раніше перенесли інсульт.  При інсульті частіше відбувається закупорка артерії - тромбоз, який призводить до ішемічного варіанту захворювання. Більш рідке та небезпечне явище - розрив судини - геморагічний варіант інсульту [2]. Інфекційні ускладнення - пневмонія, інфекції сечовивідних шляхів та інфекції інших систем і органів є поширеними у пацієнтів з інсультом. Кожного року 3 мільйони смертельних випадків після інсульту відбуваються внаслідок інфекційних ускладнень [3,4].

Імунна енергія пептидів долає герпес

Лікування герпесу. Арекур

Найчастіше люди стикаються з захворюваннями, які викликані 1 та 2 типами вірусів герпесу: це герпес на губах і обличчі та герпетичні ураження статевих органів. У разі якщо герпес виникає на губах, в гирлах носових ходів або в області ока, це викликає значний дискомфорт, а якщо висипання вражають геніталії - знижується сексуальність, виникають проблеми в інтимній сфері.

В даний час розроблені та затверджені клінічні протоколи спрямовані на зниження частоти рецидивів герпесу та зменшення інтенсивності симптомів. Однак, незважаючи на наявність противірусної терапії, вірус, який засів усередині нервових вузлів, немов в укріплених пунктах фортеці, завзято пручається і продовжує викликати загострення.

Енергія імунітету потужно протидіє ковіду

Інгалація з препаратом Арекур

У 2020-му році людство зіткнулося із страшним недугом - пандемією COVID 19. Згодом стало відомо, що хвороба вражає не тільки людей похилого віку та людей із хронічними захворюваннями, а також людей зі зниженим імунітетом.
Розповсюдженими наслідками COVID є:  пневмосклероз на тлі запалення, хронічний кашель, приступи задухи і згодом - дихальна недостатність. Усі ці наслідки можуть залишитися з людиною на все життя, а у найгірших випадках - саме життя стає перед неминучою загрозою. Зростає ризик раку легенів, особливо у пацієнтів, у яких коронавірусна інфекція стає причиною загострень хронічного обструктивного захворювання легенів (ХОЗЛ).